Zmiany, zmiany…aż oszaleć można

Nadchodzą zmiany.
Postanowiłam, że chce walczyć, że będę działać rozwijać się, że dam radę. 
 
Na ręce pojawił się długo oczekiwany pierścionek, zachwycona codziennie rano na niego patrzę i nie mogę uwierzyć. Kolejna ważna decyzja za nami.
 
Mimo początkowych trudności, Nasz Sklep staje się coraz bardziej realny.  Biurokracja trochę nas wystraszyła, ale po woli wszystko ogarniamy? Sklep ma nowe kolory, meble, wystrój. Tworzę go i jestem z tego faktu niezmiernie dumna. Jestem też dumna, że On daję rade. Mam nadzieję, że w połowie czerwca będziemy mogli zawiesić tabliczkę z napisem „otwarte”.
 
Trzeba wymienić moją szafę. Tym razem na poważnie wzięłam się za dbanie o swoje ciało. Wymiana lodówki odbyła się bez większych problemów, na szczęście NŻ kocha moją kuchnie i to co gotuję (a czasem przyznam że przychodzą mi do głowy szalone pomysły)lubi, więc bardziej miałam problem ze sobą i ze swoim podjadaniem. W nowej szafie chciałabym więcej sukienek, spódnic. Chciałabym ucieszyć się tym co osiągam przez ciężką prace. Zdrowie się dużo poprawiło. Forma coraz lepsza.
 
A cios nadszedł nieoczekiwanie od najbliższych. Kłamstwo ma krótkie nogi. Szybko się pokaże, choćbyś nie wiadomo jak chciał je ukryć. Dlaczego my? Jaki był powód? Tego się nie dowiem. Wiem że to ciężkie, kiedy w drodze po sukces zarówno osobisty, jak i zawodowy, opuszczają Cię najbliżsi bez słowa.
 
Co robić w takiej sytuacji
 -Zjedz dużo lodów, polecam śmietankowo-wiśniowe
-Idź na trening
-Wypłacz się mamie do słuchawki. Jak nie mamie to siostrze
-Rób swoje. Uwierz mi, że ludzie którzy są dobrzy, prędzej czy później spotkają dobrych ludzi. Bądź szczęśliwa.
 
Mam 25 lat i zaczynam nową drogę. Zapraszam ze mną. Nie mam przepisu na pasję, bo sama jej nie mam. Nie wiem jak prowadzić świetny blog, ani co to znaczy być mamą i żoną.
Niemniej jednak zapraszam Cię do wspólnej przygody ze mną.
Może po drodze odkryjemy to wszystko i jeszcze więcej.
 

 

Chodź 😉 
•%20Karo%20Pisze%20Tu%20•