Po co to WSZYSTKO?

Zmiany, zmiany…i co z tego?

Witam was serdecznie i bardzo się cieszę że mój blog w końcu wygląda tak jak miał wyglądać od początku. Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie chcę podziękować Pani Karolinie z  Carmine Designe za pomoc, cierpliwość i podzielenie się jej niesamowitą wiedzą i talentem.

Dobra, dobra, ale co dalej?

– KSIĄŻKI – zostają. Artykuły polecające (lub nie) przeczytane książki zostają. Promujemy czytelnictwo, walczymy z lenistwem i czytamy książki. Sami wiecie jak bardzo mogą zmienić nasze życie, patrzenie na świat i postrzeganie innych ludzi. Dlatego zachęcam.

-CZYTELNIA – wracam. Zapowiada się fantastyczny i interesujący cykl wywiadów z Kobietami, które mając wiedzę w swoim fachu dzielą się nią, lub po prostu rozmawiamy o tym co na boli, przeszkadza, cieszy, inspiruję. Kawka do rąsi i czytamy. Znajdziecie tutaj Panią położną, psycholog, lekarkę, kierowniczkę, policjantkę… Mamę z dużą gromadką dzieci, szefową która rządzi mężczyznami i dużo dużo innych ciekawych Kobiet. Dodatkowo raz na jakiś czas będę umieszczała tutaj wpisy z moich podróży, małych i dużych, oraz relacji z koncertów/ eventów w których biorę udział.

-ŚLUB – idę. Za rok. Nie mogę się doczekać, ale ja jak to ja muszę wszystko robić trochę inaczej. Nasze wesele raczej nie będzie super hiper wielkim wydarzeniem na skalę miasta. Owszem, marzę o ślubie “po mojemu”, ale raczej chcę się skupić na swoim przyszłym mężu, naszym uczuciu, gościach (tylko tych nam najbliższych), przeżywaniu bardziej niż na kupowaniu. Dlatego będzie skromnie, delikatnie, ale z uczuciem. Rady na świeżo, moje plany i inspirację. Móg blog to se moge! A co 😉

Wszystko posegregowane z zakładkach, przejrzyste i jasne. Dużo do czytania, dużo do inspiracji i przemyśleń. Zatem zapraszam!

A o co kurde w tym wszystkim chodzi?

Zachęcam do czytania, rozmów, wyjścia z domu. A przede wszystkim o to w tym chodzi żeby robić to co się kocha. Nie dać się zaszufladkować. Działać. Krok po korku. A może akurat- coś się wydarzy niesamowitego. Spokojnie, nie mam pasji, nie wiem co czego jestem stworzona, nie wiem jakie jest moje powołanie. Nie martwi mnie to. Nie śpieszy mi się. Szukam, odkrywam, smakuje. I dobrze mi z tym.

Wstawaj. Chodź. Kawusia i ruszamy!

 

Karo <3.