Moje pierwsze tygodnie ciąży :)

W ciąży kobiety powinny otaczać się dobrymi kobietami ??

Ostatnio rzeczą, która wkurza mnie najbardziej, jest powtarzanie w kółko, że dolegliwości związane z I trysemestrem (jak to się pisze? ) ciąży, wkrótce miną.
Ja WIEM że miną, ale póki co to JA doświadczam ich w zdecydowanie wzmocnionej formie.
I wiem, że każda z nas to przechodziła, ale wielkim szokiem jest dla mnie, jak bardzo wszystko się zmieniło w przeciągu 10 tygodni.

ZATEM, nie lubię już jeść tak jak lubiłam, a wręcz odrzuca mnie od jedzenia. Kiedy robię obiad Mężowi (nie jestem w stanie zjeść tego co zrobię), modle się o jak najszybsze skończenie.
Przestałam kochać mięso.
I kremy warzywne.
Cytrusy.
Sery.
I słodycze.
Nie cierpie teraz całym sercem. Z powodu tego jest mi ogromnie przykro. 
Siłownie też zostawiłam na razie w spokoju. Ja wiem że są różne praktyki i widziałam dziewczyny w ciąży robiące martwy ciąg, ale zostawmy to na kiedy indziej. Wolność wyboru 😉
Basen mi został.?
I joga.?
Kocham mojego Dzidziutka ? i uwielbiam ?, ale kiedy kolejny dzień przesypiam, albo nie jestem w stanie przejść do miejsc codziennych, które często odwiedzałam, jest mi przykro.
Troszkę.
Ale, nie zostawię Was tutaj z niczym. Mam cenne rady, Przetestowałam na sobie. To je Wam napiszę. A jak Wy macie jakieś to i mi napiszcie. Proszę 😉

 WODA, WODA, WODA – jeśli chcecie przyjaźnić się z toaletą i nie cierpieć na zaparcia, czy jeśli chcecie czuć się lepiej, albo mieć mniejsze odczuwanie ciągłego “o ja piernicze ale mi nie dobrze, bede rzygać” – małe łyczki wody niegazowanej.

 Warzywa. Cuda czynią. Brzuszek spokojny, żołądek się cieszy, a i toaletę odwiedzamy tak często jak należy

 Zanim wstaniesz, zjedz coś – powinno zmniejszyć się odczucie, że zaraz wszystko zwrócisz 🙂

 Imbir-woda z imbirem. Cudo!!!

 Migdały

 Nie mogę tego mówić, ale łyczek zimnej Pepsi. Działa, ale tylko łyczek 😀

Nie martwcie się, mam tak cudownego Męża, że raczej nie zmienię się teraz w madke – potworkę, ale wiecie – wszystko się zmienia i trzeba te zmiany oswoić, przytulić i pokazać że mogą zostać, jeśli będą współpracować ???

PS I w tych 9 miesiącach, to brakuje mi bardzo mojej Mamy. Przykro mi że daleko mieszkamy, że nie możemy pogadać, że nie mogę iść do niej na rosołek. W ciąży kobiety powinny otaczać się dobrymi kobietami ??

PS2 Tak wyglądam dziś. Dziś jestem na nie, ale pewnie szybko się to zmieni. Coś czuję że będzie ze mnie nieźle szalona Mamtuka 😀