Prezent ode mnie dla was, mały świąteczny ebook :)

Kliknij w zdjęcie aby pobrać Ebooka 😉

Dlaczego powstał świąteczny ebook?

Zacznę mało tradycyjnie i nie będę się rozwodzić – ebook powstał z potrzeby propoagowania czytelnictwa. Z potrzeby polecenia wam fantastycznych prezentów w formie książki. Z potrzeby pisania o dobrych ksiązkach i wartościowych tytułach. Z marzenia, żeby jednak prezentem pod choinki były książki. Ten ebook to mała podpowiedź o jakich pozycjach warto pomyśleć, kiedy chcemy zrobić prezent.

Dodatkowo w rozdziałach “Co do książki” znajdziesz podpowiedzi co można do takiej książki dokupić. Piękna torba na zakupy, oryginalna eko zakładka, piękny fartuch, a może świece i ikonę na kamieniu? To wszystko składa się na mały prezentownik świąteczny. Mam nadzieję, że razem z współtwórczyniami tego ebooka ułatwiłam ci zadanie.

A w tym wszystkim, chodzi też, jak zawsze, o kobiety. Do projektu zaprosiłam fantastyczne recenzentki, oraz właścicielki twórczych i nieszablonowych małych firm. Zapraszam was do odwiedzin tych kobiet, oraz zakupów ich produktów. Ręczę za nie, bo wiem, że są naprawdę dobre w tym co robią!

Karo.