Niemapa. Puszcza Białowskieska.

Czy jest tu wśród nas ktoś to podobnie jak my kocha podróże małe i duże? I podróżowanie z dziećmi to dla Ciebie frajda? (bywa że trudna frajda, ale warta zachodu!) albo… Po prostu kocha podróże po Polsce i ma ochotę odwiedzić kolejne ciekawe miejsce?


To w takim razie koniecznie musicie po pierwsze: odwiedzić naszą Puszczę Białowieska. A po drugie Skorzystać przy tym z NIEMAPA PUSZCZA BIAŁOWIESKA.

Format mapy, ale przy okazji zupełnie inna. Fajnie ze oprócz miejsc które warto odwiedzić mamy tutaj kawałek historii i np. Polecane potrawy (dla naszej rodziny to strzał w 10!) Śliczne rysunki, piękne wydanie i wiele ciekawostek!  A przy okazji. Ta niemapa bardzo skojarzyła mi się z edukacją domową.  A dwa – to kolejny świetny sposób na to żeby spędzić z dzieckiem czas kreatywnie! Dla każdego kto chce w sposób aktywny i ciekawy zwiedzać – strzał w 10!

Koniecznie dajcie znać gdzie wybierać się w tym roku na wakacje! Polska? A może gdzie dalej? Góry czy morze?
My raczej do rozwiązania siedzimy pupą w Małopolsce, zobaczymy też co powie lekarz we środę. Ale może… Może we wrześniu uda się gdzieś chodź na troszkę.?️ Polecam że szczerego serca – Beskid Niski ??