kim jestem

Jestem chętna do współpracy z wydawnictwami, księgarniami, wydawnictwami prasowymi, blogerami. Jeśli chcesz mi opowiedzieć swoją historię, opowiedzieć o swojej pasji, biznesie –  zapraszam!

Obecnie przebywam w Krakowie. Tutaj mieszkam i pracuję.

 

Kontakt:

e-mail: karolinazelasko@gmail.com

fanpage

Instagram 

 

Mieszkam w Krakowie. Ukończyłam studia dziennikarskie. Pracuję od 7 lat, a moje doświadczenie zawodowe jest szerokie od pracy w handlu z odzieżą, po telekomunikację i pracę w miejscach związanych z kulturą. Mam długie doświadczenie w pracy z klientem. Potrafię rozmawiać z klientem, nie mam w sobie jakichkolwiek obaw czy lęku, przed kontaktem z drugim człowiekiem. Obecnie prowadzę z narzeczonym nasz własny mały biznes.

Propaguję czytelnictwo, zdrowy styl życia i higienę umysłu. Co to znaczy? Piszę artykuły o książkach, które czytam, przeprowadzam wywiady z kobietami o ich życiu, zainteresowaniach, biznesach. Swoich czytelników zachęcam do poszerzania horyzontów. Tak też chcę żeby były odbierane moje teksty, jak źródło inspiracji. Mimo poważnej misji, wszystkie swoje teksty okraszam żartami, ironią i poczuciem humoru. Moim zdaniem bez poczucia humoru nie da się być szczęśliwym człowiekiem.

Staram się przekazywać je w przyjemny i ciekawy sposób, pisząc nawet o książkach “trudnych”, tak aby każdy kto przeczyta recenzję chciał sięgnąć po książkę, a nie poczuł się do niej zniechęcony. W każdej lekturze znajduję coś ciekawego, wartego zauważenia, zastanowienia. Moi czytelnicy lubią mój styl – lekki, przyjemny, z poczuciem humoru. Nie uciekam od tematów trudnych. Podejmuję je, pamiętając że to człowiek jest na pierwszym miejscu. Książki są cudownymi wskazówkami i warto z nich skorzystać.

 

Dodaj komentarz